Deneyap Teknoloji Atölyeleri Eğitmenlerini Arıyor!

Deneyap Teknoloji Atölyeleri Eğitmenlerini Arıyor!
Turkish Technology Team
June 24, 2021, 10:59 a.m.

Ülkemizin kalkınması için Milli Teknoloji Hamlesi’nin itici gücünü oluşturacak, teknoloji üretme yetkinliği yüksek genç bireyler yetiştiren Deneyap Teknoloji Atölyelerimiz ile eğitim almaya hak kazanan öğrencilerimize 11 farklı başlıkta 36 ay süreli ücretsiz teknoloji eğitimleri vermeye devam ediyoruz. Deneyap Teknoloji Atölyelerimizi 81 ile yaymayı hedeflediğimiz planın 3. fazında 27 ilde daha açılacak olan Deneyap Teknoloji Atölyeleri için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.

Yeni açılacak olan Deneyap Teknoloji Atölyelerinde Tasarım & Üretim, Robotik & Kodlama ve Elektronik Programlama & Nesnelerin İnterneti dersleri için eğitmenlik başvuru süreci başladı! Ortaokul ve lise seviyesindeki öğrencilerimizin yarının teknolojisini üretme ve Milli Teknoloji Hamlesi’ni gerçekleştirme yolculuğunda yanlarında olup bu teknoloji takımının bir parçası olmak ister misiniz? Siz eğitmenlerimizin, geleceğin güçlü ve üreten Türkiye’si için en önemli paydaşlarımızdan olduğunuzu biliyor ve başvurularınızı bekliyoruz!

Eğitmenlik Başvurusu Alınacak İller:
Ankara, Aksaray, Aydın, Balıkesir, Batman, Bingöl, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzincan, Giresun, Hatay, İstanbul, Karaman, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Kilis, Kocaeli, Kütahya, Mardin, Mersin, Ordu, Sivas, Şırnak, Tekirdağ ve Van 

Son Başvuru Tarihi: 25 Temmuz 2021  

Detaylı Bilgi ve Başvuru: www.deneyapturkiye.org

Turkish Technology Team

News

imgNEWS
2022 Deneyap Technology Workshops Student Selection Exam Applications Have Started!

Deneyap Technology Workshops are opening in 26 more provinces in the 4th phase and the target of "Deneyap Technology Workshop in 81 provinces" is realized!

April 29, 2022, 3:42 p.m.
imgNEWS
April 23 Enthusiasm Has Been Experienced In Our Bilim Türkiye Centers

In the celebrations that continued throughout the week, our students spent a week full of science and entertainment with extraordinary and entertaining activities.

April 25, 2022, 12:59 p.m.
imgNEWS
Our April Guest at National Technology Initiative Talks was Alper Güzel!

As part of the National Technology Initiative Talks, our Rising Stars meet with our Board of Directors and Board of Trustees every month.

April 15, 2022, 1:48 p.m.