Deneyap Teknoloji Atölyeleri Eğitmenlerini Arıyor!

Deneyap Teknoloji Atölyeleri Eğitmenlerini Arıyor!
Turkish Technology Team
June 24, 2021, 10:59 a.m.

Ülkemizin kalkınması için Milli Teknoloji Hamlesi’nin itici gücünü oluşturacak, teknoloji üretme yetkinliği yüksek genç bireyler yetiştiren Deneyap Teknoloji Atölyelerimiz ile eğitim almaya hak kazanan öğrencilerimize 11 farklı başlıkta 36 ay süreli ücretsiz teknoloji eğitimleri vermeye devam ediyoruz. Deneyap Teknoloji Atölyelerimizi 81 ile yaymayı hedeflediğimiz planın 3. fazında 27 ilde daha açılacak olan Deneyap Teknoloji Atölyeleri için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.

Yeni açılacak olan Deneyap Teknoloji Atölyelerinde Tasarım & Üretim, Robotik & Kodlama ve Elektronik Programlama & Nesnelerin İnterneti dersleri için eğitmenlik başvuru süreci başladı! Ortaokul ve lise seviyesindeki öğrencilerimizin yarının teknolojisini üretme ve Milli Teknoloji Hamlesi’ni gerçekleştirme yolculuğunda yanlarında olup bu teknoloji takımının bir parçası olmak ister misiniz? Siz eğitmenlerimizin, geleceğin güçlü ve üreten Türkiye’si için en önemli paydaşlarımızdan olduğunuzu biliyor ve başvurularınızı bekliyoruz!

Eğitmenlik Başvurusu Alınacak İller:
Ankara, Aksaray, Aydın, Balıkesir, Batman, Bingöl, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzincan, Giresun, Hatay, İstanbul, Karaman, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Kilis, Kocaeli, Kütahya, Mardin, Mersin, Ordu, Sivas, Şırnak, Tekirdağ ve Van 

Son Başvuru Tarihi: 25 Temmuz 2021  

Detaylı Bilgi ve Başvuru: www.deneyapturkiye.org

Turkish Technology Team

News

imgNEWS
The Wind of TEKNOFEST Blows in the Black Sea: Hundreds of Thousands Gathered in Ordu and Giresun!

Türkiye’nin ayakları yere basmayan tek festivali TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, beşinci yılında tüm coşkusu ve heyecanıyla bilim ve teknoloji meraklılarını buluşturmaya devam ediyor.

Aug. 5, 2022, noon
imgNEWS
Summer Trainings Begin at Istanbul Deneyap Technology Workshops!

Our summer training camps for all students who want to receive education in Deneyap Technology Workshops are starting. Anyone who is studying at the middle and high school level and wants to improve themselves in the field of technology and software can apply.

July 22, 2022, noon
imgNEWS
The Stage is Yours at TEKNOFEST!

The stage is yours at TEKNOFEST Aerospace and Technology Festival, the largest festival of Turkey, which will take place in 2022 in Samsun, in the Black Sea!

July 8, 2022, 1:59 p.m.